“Nuk mund të bëheshim me fëmijë dhe…”, Seldi nxjerr detaje për ndarjen nga Mimoza

Vetëm pak javë më parë këngëtari Seldi Qalliu dhe këngëtarja Mimoza Shkodra krejt pa pritur i dhanë fund lidhjes së tyre.

Ai që e pranoi i pari këtë ndarje, ishte pikërisht ish-banori i Big Brother.

Por ndërkohë që do të jetë i ftuar në emisionin “Thumb” të të kësaj shtune, mësohet se do të tregojë se disa detaje të tjera lidhje me shkaqet, që i çuan në këtë vendim ekstrem.

‘Nuk mund të bëheshim me fëmijë dhe pastaj ti linim rrugëve’,- dëgjohet të thotë ai në një pjesë të shkëputur të intervistës, e cila është publikuar në rrjetet sociale nga prezantuesit e këtij programi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *